Informacja dla Rodzica

Szanowni Rodzice,

w dniu 10 maja 2023 r. o godz. 13:00 w elektronicznym systemie zapisw oraz w przedszkolu/szkole, bdzie dostpna informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyur wakacyjny. Informacja zostanie rwnie przesana rodzicom na adresy e-mail wskazane we wniosku.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyur wakacyjny jest wniesienie opaty za wyywienie za dyur wakacyjny, w terminie 14 dni od dnia udostpnienia list dzieci zakwalifikowanych . Opat naley uici w kadym przedszkolu/oddziale przedszkolnym do ktrego dziecko, zostao zakwalifikowane na dyur. W tytule przelewu naley wpisa imi i nazwisko dziecka oraz turnus za ktry dokonywana jest opata np: JAN KOWALSKI_TURNUS I. Brak uiszczenia opaty we wskazanym wyej terminie oznacza rezygnacj z miejsca w dyurujcym przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

• Stawka ywieniowa za dzie wynosi:
  • Numer konta na ktry naley uici opat za ywienie:
  • Dodatkowe informacje o opacie za wyywienie:
    Rodzic wnosi opat za wszystkie dni dyuru tj. 13 dni x 14,00z = 182,00 z

Wawerski Program Wsparcia Zdrowia Psychicznego

Drodzy Rodzice,

W ramach Wawerskiego Programu Wsparcia Zdrowia Psychicznego ruszyły zapisy na TUSy.

Zgłoszenia można wysyłać korzystając z poniższego linku: