Aktualności

Kacham Warszawę - łapię deszczówkę

Drodzy Rodzice,

konsekwentnie dbamy o środowisko naturalne naszego miasta. Woda jest bardzo cennym surowcem, trzeba ją oszczędzać i gromadzić. A zebraną deszczówkę można wykorzystywać na wiele sposobów – zarówno w domu, jak i w ogrodzie. O tym jak to najlepiej zrobić i dlaczego, dowiedziały się już przedszkolaki z "Zielonego Domku" poprzez udział w projekcie „Kocham Warszawę - łapię deszczówkę”, realizowanym przez miasto i Fundację Veolia Polska.

Z radością dzielimy się z Państwem zdjęciami zbiorników na deszczówkę zamontowanych w naszym przedszkolu w ramach projektu "Kocham Warszawę - łapię deszczówkę". Informujemy, że w ramach projektu zasadziliśmy także dwa drzewa.
Zachęcamy także do obejrzenia materiału filmowego z montażu zbiorników na deszczówkę w dwóch wybranych losowo przedszkolach.

Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=XEo4K8lmhB4&t=23s