Aktualności

Uwaga

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7913

DRODZY RODZICE,   INFORMUJEMY, ŻE PRZEDSZKOLE NR 233 ODSTĘPUJE OD CZYNNEJ FORMY AKCJI STRAJKOWEJ. W ZWIĄZKU Z TYM OD 16.04.2019 ZAPEWNIMY DZIECIOM REALIZACJĘ ZADAŃ DYDAKTYCZNYCH, OPIEKUŃCZYCH I WYCHOWAWCZYCH. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Uwaga!

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7911

Informujemy, że w związku z przedłużającym się Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli pracownicy naszego przedszkola w dniu 15.04 (poniedziałek) będą kontynuowali strajk. W tym dniu również nie ma możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom oraz śledzenie na bieżąco informacji w mediach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość.  

Uwaga!

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7907

Informujemy, że w związku z przedłużającym się Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli pracownicy naszego przedszkola w dniu 12.04 (piątek) będą kontynuowali strajk. W tym dniu również nie ma możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom oraz śledzenie na bieżąco informacji w mediach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość. 

Uwaga!

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7905

Informujemy, że w związku z przedłużającym się Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli pracownicy naszego przedszkola w dniu 11.04 (czwartek) będą kontynuowali strajk. W tym dniu również nie ma możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom oraz śledzenie na bieżąco informacji w mediach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość.   

Uwaga!!

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7900

Informujemy, że w związku z przedłużającym się Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli pracownicy naszego przedszkola w dniu 10.04 (środa) będą kontynuowali strajk. W tym dniu również nie ma możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom oraz śledzenie na bieżąco informacji w mediach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość.

Uwaga!

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7898

Informujemy, że w związku z przedłużającym się Ogólnopolskim Strajkiem Nauczycieli wszyscy pracownicy naszego przedszkola w dniu 09.04 (wtorek) będą kontynuowali strajk. W tym dniu również nie ma możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom oraz śledzenie na bieżąco informacji w mediach.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na czas strajku – oferta Straży Miejskiej

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7892

Strażnicy z Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej m.st. Warszawy od kilkunastu lat prowadzą różnorodne działania edukacyjno-informacyjne w wielu placówkach oświatowych. Prowadzimy nie tylko zajęcia edukacyjne w szkołach, ale także współpracujemy z wieloma ośrodkami kultury i sportu wspólnie organizując dla dzieci i młodzieży atrakcyjne formy zajęć w postaci rozgrywek sportowych, warsztatów, konkursów itp. zarówno w roku szkolnym [...]

Informacja o zasiłku opiekuńczym

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7888

Przypominamy, że zgodnie z przepisami zaistnienie okoliczności uzasadniających konieczność sprawowania przez pracownika osobistej opieki nad zdrowym dzieckiem do lat 8 z powodu nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza, jest usprawiedliwioną nieobecnością pracownika w pracy. Stanowi tak  3 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 15 maja 1996 [...]

Bezpłatne zajęcia dla dziec na czas strajku.

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7884

Szanowni Państwo, w załączeniu znajdziecie zbiorczą informację o bezpłatnych zajęciach organizowanych w Dzielnicy Wawer przez WCK, biblioteki, czytelnie, ośrodek sportu i rekreacji oraz Kinokawiarnia Stacje Falenica, gdzie rodzice będą mogli spędzić czas z dzieckiem, jeżeli szkoła lub przedszkole będzie zamknięte w okresie strajku./W załączeniu Tabela bezpłatnych zajęć na terenie Wawra/ z możliwością wcześniejszego zapisu. Wyszukiwarka [...]

Informacja od Dyrektora dotycząca strajku

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=7879

Warszawa dn.04.04.2019r.   Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice! W związku z przystąpieniem Przedszkola nr 233 „Zielony Domek”” do akcji strajkowej oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych bardzo proszę o zapewnienie Państwa dziecku opieki od dnia 8 kwietnia 2019 r. do czasu zakończenia strajku. Jednocześnie informuję, że na stronie Biura Edukacji została umieszczona alternatywna [...]