Oferty pracy

Przedszkole nr233 Zielony Domek ul.Pazińskiego 11a w Warszawie, przyjmie nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Obowiązki:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.
Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
Przygotowywanie opinii o dziecku.
Podejmowania działań profilaktycznych.
Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.
Wysoka kultura osobista.
Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.
Umowę o pracę na czas nieokreślony.
Wymiar etatu: 1 etat.
Możliwość realizacji awansu zawodowego.
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.
Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres
BernardettaPiotrowska@eduwarszawa.pl; p233@eduwarszawa.pl

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

— Phil Bosmans