Nasze przedszkole

Nasze przedszkole położone jest w otulinie Parku Mazowieckiego, z dala od miejskiego gwaru. Leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zdrowiu, a cisza i spokój warunkują rozwój dziecka. Budynek usytuowany jest na dużym pięknie zadrzewionym terenie, wyposażonym w funkcjonalny plac zabaw oraz działkę warzywną, na której dzieci hodują roślinki i kwiaty. Duży teren sprzyja organizowaniu pikników, imprez plenerowych i spotkań okolicznościowych na powietrzu.

Nasza placówka zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W przedszkolu prowadzimy edukację w zakresie osobowości małego dziecka: intelektualną, fizyczną, społeczną i twórczą.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie dziecka do dalszej edukacji szkolnej. Zapewniamy ciepłą i rodzinną atmosferę, przyjazne środowisko, zdrowe, domowe posiłki, duże sale i bezpieczny plac zabaw. W miłym i przytulnym otoczeniu staramy się przekazać dzieciom zasady współżycia w grupie, gotowość odkrywania świata i nabywanie nowych umiejętności.

Jesteśmy przedszkolem ekologicznym. Od początku istnienia zajmujemy się realizacją zagadnień dotyczących przyrody i jej potrzeb. Uczymy dzieci, jak żyć z przyrodą w zgodzie, jak ją kochać i szanować. Wierzymy, że przedszkole to najlepsze miejsce, gdzie Mały Człowiek może nauczyć się odpowiednich zachowań.

• Przedszkole nr 233
  • Zielony Domek