Kampania Rowerowy Maj 2022 - Krasnale

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KRASNALE !!!

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, który w maju dotrze do przedszkola w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat grupowy. Dla najaktywniejszych uczestników, grup i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Rowerowy Maj