Aktualności

Bikefitting - jak dobrze dopasować rower? Warsztat z fizjoterapeutą

Drodzy Rodzice,


Rowerowy Maj dla klimatu rozpoczyna się już za moment! Z związku z tym, informujemy Państwa, że dla nauczycieli biorących udział w kampanii zaplanowaliśmy cykl webinariów poświęconych tematyce rowerowej. Ogłaszamy pierwszy z nich: “Bikefitting - jak dobrze dopasować rower? Warsztat z fizjoterapeutą.”, który odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:00. 

 

Podczas webinarium fizjoterapeuta Mateusz Naworol opowie, jak dobrze dobrać rower i dopasować go indywidualnie do rowerzysty, aby jazda na rowerze była wygodniejsza i bezpieczniejsza. Uczestnicy spotkania poznają również zasady prawidłowego ustawienia siodełka, kierownicy i innych elementów roweru dla dorosłych, jak i rowerku dziecięcego, w tym biegowego. Szczegółowy opis wydarzenia znajdą Państwo w linku poniżej. 

 

Aby wziąć udział w spotkaniu online, należy zarejestrować się przez formularz dostepny pod tym linkiem: zdm.waw.pl/webinariumbikefitting

Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo mailowo link do spotkania.

 

Po spotkaniu wysyłamy Państwu certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach bikefittingowych. Certyfikat zostanie wygenerowany automatycznie na podstawie wypełnionego formularza, dlatego prosimy o uważne wpisywanie poprawnych danych. 

 

Webinarium jest okazją do zdobycia praktycznej i cennej wiedzy, więc zachęcamy Państwa gorąco do wzięcia w nim udziału.