Polskie Radio Dzieciom

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=9199

Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy przedstawić Wam propozycje Polskiego Radia Dzieciom. Jest to miejsce, gdzie znajdziecie wiele audycji edukacyjnych dla dzieci, bajek, słuchowisk oraz porad dla rodzica, a gdzie nie usłyszycie żadnych reklam. Polskie Radio Dzieciom w ciągu tygodnia nadaje ponad 100 premierowych audycji naukowych, kulturalnych oraz podróżniczych. Audycje emitowane na antenie, dostępne są także na stronie www.polskieradiodzieciom.pl. Zachęcamy Was do sięgnięcia po to narzędzie i do odkrywania jego tajemnic w warunkach domowych przez przedszkolaka oraz ucznia.

W załączniku przesyłam Informację Prasową.

Będzie dla nas ogromną radością, jeśli zechcecie skorzystać z naszych propozycji.

102 Sposoby na spędzenie czasu w czterech ścianach. Informacja prasowa