Pierwszy dzień w Przedszkolu

http://przedszkole-zielonydomek.pl/?p=10128

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim pierwszy dzień w przedszkolu. Doskonale wiemy, że przedszkolny debiut jest stresujący nie tylko dla Przedszkolaków, ale także dla Rodziców. Dlatego też prezentujemy Państwu „ściągawkę przedszkolaka”, czyli najważniejsze informacje dotyczące rozpoczęcia przygody z przedszkolem ;)

- przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 – 17.30;

- śniadanie podawane jest o godzinie 8.30, prosimy o przyprowadzanie dzieci do przedszkola do śniadania;

- dzieci w grupie Misie udają się na poobiedni odpoczynek na leżaki, leżakowanie zaczyna się zaraz po obiedzie, około godziny 12.30. Prosimy o przyniesienie piżamek dla Dzieci;

- ubierając dziecko do przedszkola pamiętajmy, żeby ubranie było przede wszystkim wygodne i praktyczne;

- prosimy o zaopatrzenie dzieci w kapcie;

- Już od pierwszego dnia należy pamiętać o komplecie ubrań na zmianę (łącznie z koszulką, bo  Przedszkolak może się np. zalać kompotem) – taki zestaw wkładamy do podpisanego worka, który zostawiamy w szatni przy sali.